Paryż – słowem wstępu

Hej! Spędziliśmy w Paryżu fajny tydzień! Dla mnie była to wyprawa odkrywająca na nowo miasto, w którym już byłam i które za dzieciaka nie przypadło mi do gustu… Dla Krzyśka była to pierwsza wizyta w Paryżu. Przed wyjazdem przygotowaliśmy się najlepiej jak mogliśmy, żeby poznać największe i najciekawsze atrakcje, obejrzeliśmy filmy z Paryżem w tle, a gdzieś w międzyczasie zapoznaliśmy się z treścią dwóch przewodników po Paryżu. Trochę tej wiedzy się zebrało, do tego jak zawsze nasze cenne opinie 😉 Wszystko zebraliśmy tutaj, żeby łatwiej było Wam znaleźć, gdzie pójść, co warto zobaczyć, jaki bilet kupić i co dostępne jest za totalną darmoszkę! Składamy więc przed Wami nasz własny przewodnik po Paryżu.


 


Przewodnik po Paryżu

Tu znajdziesz informacje o poszczególnych atrakcjach miasta, wraz z praktycznymi wskazówkami kiedy, gdzie i za ile można Paryż zwiedzać!

 

 

 

Znajdziesz mnie też tutaj

Polub profil Cieplik podróżuje na Facebooku! Polub profil Cieplik podróżuje na Instagramie!

Zyskaj dostęp do ekskluzywnych materiałów!

Dołącz do grupy Czytelników, którzy otrzymują ode mnie listy z podróży oraz mają dostęp do ekskluzywnych materiałów do pobrania za darmo i niepublikowanych nigdzie indziej!