Paryż – słowem wstępu

Hej! Spędziliśmy w Paryżu fajny tydzień! Dla mnie była to wyprawa odkrywająca na nowo miasto, w którym już byłam i które za dzieciaka nie przypadło mi do gustu… Dla Krzyśka była to pierwsza wizyta w Paryżu. Przed wyjazdem przygotowaliśmy się najlepiej jak mogliśmy, żeby poznać największe i najciekawsze atrakcje, obejrzeliśmy filmy z Paryżem w tle, a gdzieś w międzyczasie zapoznaliśmy się z treścią dwóch przewodników po Paryżu. Trochę tej wiedzy się zebrało, do tego jak zawsze nasze cenne opinie 😉 Wszystko zebraliśmy tutaj, żeby łatwiej było Wam znaleźć, gdzie pójść, co warto zobaczyć, jaki bilet kupić i co dostępne jest za totalną darmoszkę! Składamy więc przed Wami nasz własny przewodnik po Paryżu.


 


Przewodnik po Paryżu

Tu znajdziesz informacje o poszczególnych atrakcjach miasta, wraz z praktycznymi wskazówkami kiedy, gdzie i za ile można Paryż zwiedzać!

 

 

 

Mapa podróży…

Odwiedzone miejsca Placeholder
Odwiedzone miejsca

Znajdziesz mnie też tutaj

Klub Polki Na Obczyźnie Polskie Blogi Podróżnicze Góry i Ludzie

Zyskaj dostęp do ekskluzywnych materiałów!

Dołącz do grupy Czytelników, którzy otrzymują ode mnie listy z podróży oraz mają dostęp do ekskluzywnych materiałów do pobrania za darmo i niepublikowanych nigdzie indziej!

Weź udział w podróżniczym wyzwaniu!

12 podróży w 12 miesięcy - wyzwanie 2017!