Szlaki

A może by tak spełnić marzenie i przejechać przez Stany Zjednoczone motocyklem? Miesięczna podróż, 9 tysięcy kilometrów, warkoczący dźwięk motocykla i długie amerykańskie drogi i przedziwne historie z tychże. 

Przeczytaj tutaj, dlaczego chciałam spełnić to marzenie i jak mi to wyszło!

Niepełnosprawność nie musi być wyrokiem. Poprzez SZLAK „Niepełnosprawny w podróży” pokazuję możliwości, motywuję do podróży i zwracam uwagę na to, co warto poprawić, aby turystyka osób niepełnosprawnych nabrała tempa.

Wpadnij na tę stronę i się przekonaj!

Cykl wpisów o Warszawie – znajdziesz tutaj opisy i relacje z wizyt w konkretnych muzeach (wraz z informacjami praktycznymi!), a także propozycję trasy śladami … SYRENKI WARSZAWSKIEJ.

To jak? Wpadasz do Warszawy (mojego rodzinnego miasta) i zwiedzasz razem ze mną?

Przejdź do warszawskiej strony mocy!

2.5 tysiąca kilometrów – z Polski, przez Słowację, Czechy aż po Węgry, gdzie czekał na mnie odpoczynek nad Balatonem. To była pierwsza taka motocyklowa wyprawa – na pewno jednak nie ostatnia!

Przejdź do relacji!

Szwecja, nasz „zamorski” sąsiad przyciąga tanimi lotami (choć noclegi nie są tam już tak tanie…). Jeśli jednak kręcą Cię dwa koła (i tym razem te pozbawione silnika) i podróż przez morze – wpadnij na tę stronę! Znajdziesz tam pełen plan jednodniowej wycieczki po Karlskronie, wraz z informacjami jak to wszystko zorganizować!

Paryż, stolica Francji, miasto miłości, miasto sztuki i przelicznych muzeów. Na stronie znajdziesz przewodniki po wszystkich ważnych miejscach. Możesz też za darmo pobrać nasz kompletny przewodnik po Paryżu! 

Zobacz, co polecam w Paryżu!

Ta witryna używa ciasteczek. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. OK! Polityka prywatności