Miejsca

przez Cieplik

Wszystkie odwiedzone kraje

Poniżej znajdziesz wpisy ze wszystkich podróży. Jeśli interesuje Cię jeden konkretny kraj – kliknij na niego na mapie, by przejść do wpisów z danego miejsca.

Najbliższa podróż

Brak wydarzeń

Odwiedzone miejsca Placeholder
Odwiedzone miejsca
Freedom Trail / Szlak wolności
Boston
Cieplik

Boston – mini przewodnik

Boston to jedno z najstarszych amerykańskich miast – można powiedzieć, że to tutaj rodziła się idea rewolucji i niepodległości Stanów Zjednoczonych. Długa (jak na Stany Zjednoczone) historia, to jednak nie wszystko, co może zaoferować to miasto. W przewodniku przedstawiam najciekawsze punkty; miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić, a także, dokąd pójść, by w Bostonie poczuć się jak w domu 🙂

Czytaj dalej
Tytanki w podróży
Inne
Cieplik

Kobiety na motocykle

Szukasz powodu by przesiąść się na dwa kółka, czy też jeździsz od lat i chcesz poczytać o tym, jak inne babki podróżują na motocyklach – te 3 motocyklistki mogą Cię zainspirować!

Czytaj dalej
Taka tam pogawędka z żołnierzem Napoleona...
Motocyklem przez Stany Zjednoczone
Cieplik

Jak wybrać kobiecy strój motocyklowy?

Przed najbliższą wyprawą motocyklową przez Stany Zjednoczone kompletuję swój strój od zera. Na co warto zwracać uwagę, kupując ciuchy motocyklowe i czy łatwo o dobry strój kobiecy?

Czytaj dalej
Psi zaprzęg w drodze
Norwegia
Cieplik

Psi zaprzęg w Norwegii

Sporty zimowe nigdy nie były moją mocną stroną – narty czy snowboard mnie nie interesowały. Postanowiłam jednak sprawdzić, czy spodoba mi się psi zaprzęg – i to moja nowa, zimowa miłość!

Czytaj dalej

Ta witryna używa ciasteczek. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. OK! Polityka prywatności

X