Miejsca

przez Cieplik

Wszystkie odwiedzone kraje

Poniżej znajdziesz wpisy ze wszystkich podróży. Jeśli interesuje Cię jeden konkretny kraj – kliknij na niego na mapie, by przejść do wpisów z danego miejsca.

Najbliższa podróż

Brak wydarzeń

Odwiedzone miejsca Placeholder
Odwiedzone miejsca
Podwójna tęcza po deszczu w Wyoming :)
Motocyklem przez Stany Zjednoczone
Cieplik

Cody: Poznaj legendy Dzikiego Zachodu!

Cody – jedno z większych miast w Wyoming – liczy sobie 10 tysięcy mieszkańców. Wszyscy wydają się dumnymi obywatelami stanu, a w dodatku uwielbiają to miejsce. Trudno się dziwić, w końcu miasteczko nosi nazwę po najsłynniejszym celebrycie XIX wieku!

Czytaj dalej
Paradise Ranch - mroczny wystrój sali jadalnej
Motocyklem przez Stany Zjednoczone
Cieplik

Spędziłam noc w zamku w Nevadzie!

Zamek po środku pustyni w jednym z bardziej opustoszałych stanów w Stanach Zjednoczonych? W dodatku wybudowany raptem kilka lat temu i wyglądający bardziej jak budowla z Minecrafta niż budynek, który jako europejka mogę mieć w głowie, gdy usłyszę słowo „zamek”. A jednak, to był naprawdę niesamowity czas. I z chęcią bym tam wróciła!

Czytaj dalej
Motocykl - już w podróży po spakowaniu :)
Motocyklem przez Stany Zjednoczone
Cieplik

Co zabrałam w miesięczną podróż motocyklem?

Pakowanie miliona rzeczy w małej walizce od zawsze było domeną mojej mamy. Pomagając mi wypełnić plecak na pierwsze harcerskie obozy, śmiała się, że “spokojnie jeszcze ja bym się tam zmieściła”.

Czytaj dalej
Ten uśmiech... Space Farms
New Jersey
Cieplik

Space farms – dziwaczne muzeum w New Jersey

Polecam Ci zatem posłuchać w tle piosenki Bruce’a “Atlantic City” czytając ten tekst. Wsłuchując się w słowa piosenki wprowadzisz się w odpowiedni stan umysłu, a to na pewno przyda Ci się teraz – gdy zabieram Cię na wyprawę do Space Farms – najdziwaczniejszego muzeum, w jakim dotąd byłam,

Czytaj dalej

Ta witryna używa ciasteczek. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. OK! Polityka prywatności

X