Kiedyś nie miała przezwiska i wszyscy zwracali się do niej po imieniu, co wydawało jej się strasznie smutne. Każdy przecież powinien mieć przezwisko, czy też pseudonim! Na studiach sytuacja, na szczęście, uległa zmianie. I tak Agata zyskała przydomek „Cieplik”. Jeśli zastanawiasz się teraz, co to znaczy i skąd właśnie taki pomysł – spieszę z pomocą! Cieplik… bo takie właśnie nazwisko nosi Agata. Nie można, jednak zapomnieć o tym, że „cieplik” to też bardzo ważne pojęcie, które ma swoją własną teorię.

Agata studiowała informatykę, a teraz pracuje jako programistka. W swojej zawodowej karierze zajmowała się przeróżnymi rzeczami, obecnie zajmuje się infrastrukturą w amerykańskiej korporacji i mieszka w Nowym Jorku. Z uporem maniaka powtarza, że podjęła tę pracę właśnie po to, by podróżować jeszcze więcej!

Kiedy może – wyjeżdża i zwiedza, ale to nie jest jej jedyna pasja. Przez kilka lat jeździła motocyklem o imieniu Henryk. Najczęściej podróżuje sama lub z misiem Hektorem. Swego czasu grała też na gitarze Helenie, by w Hameryce przerzucić się na ukulele nazwanym Horacy. Od niedawna jest też szczęśliwą posiadaczką nowego dziecka – motocykla Hyperiona.

Niedawno zaczęła się też uczyć fotografii, ale jej aparat nie ma jeszcze swojego imienia…

Kontakt

Napisz do mnie na adres hej@cieplikpodrozuje.pl lub skorzystaj z poniższego formularza:

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na otrzymanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach bloga „Cieplik podróżuje”
X