O Cieplik w sieci...

Udzieliłam kilku wywiadów.

Zobacz, kto i co napisał o „Cieplik podróżuje”! 🙂 

Live-stream z JustJoinIT

Nagranie z dwugodzinnego live-streamu, w którego trakcie opowiadam o pracy jako programistka w Nowym Jorku, a także o swoich początkach z nauką programowania i zdobywaniu doświadczenia w branży.

Live-stream prowadzi Piotr Nowosielski z JustJoinIT, a dodatkowym gościem (zadającym same techniczne pytania!) jest Marcin Kossedowski – niegdyś bloger w like-a-geek!

Jeśli interesuje Cię praca programisty za granicą, to JustJoinIT organizuje serie live streamów z programistami z całego świata. Kolejna edycja (w której znowu będzie miejsce dla mnie!) już w listopadzie 2018!

Dookoła pracy

Wywiad dla strony Dookoła pracy pod tytułem: "Nowy Jork – miasto, które nigdy nie śpi, czyli American Dream oczami programistki"

Grunt to bunt

Jako jedna z kilku kobiet, wypowiadam się w poście o oszczędzaniu pt. "Zainspiruj się zaradnymi kobietami. Zobacz, jakie metody stosują, żeby gromadzić oszczędności."

One way 2 freedom

Ewelina z bloga "One way 2 freedom" zapytała podróżników i emigrantów, którzy od wielu lat swoje życie łączą ze Stanami Zjednoczonymi o to, jak im się tu żyje. Znajdziesz tu również moją wypowiedź!