Podkast Cieplik podróżuje

Najnowszy odcinek

PODKAST #09: 36 faktów na 3 lata w Nowym Jorku!

Audycja o podróżach, Emigracji
I Stanach Zjednoczonych

Seria wywiadów z podróżnikami, blogerami, ekspatami – chcę przybliżyć trochę perspektywę osób, które zdecydowały się wyemigrować z kraju, a także opowiedzieć o podróżach innych. Skupimy się na podróżach przez Stany Zjednoczone, wyjazdach work&travel do USA, emigracji (również w inne miejsca świata!) i jak to wszystko ogarnąć samemu.

podkastu posłuchasz też na...

Wolisz czytać niż słuchać? Na stronie każdego odcinka znajdziesz transkrypcję!

Odcinki podkastu transkrybuje Paulina, która na co dzień studiuje lingwistykę tłumaczeniową (języki włoski i angielski)! Jej ofertę można znaleźć na portalu fiverr.com.

W podkaście wystąpili dotychczas:

Dołącz do grona ekspertów!

Podróżujesz po Stanach Zjednoczonych? A może mieszkasz w USA? Lub też masz ciekawe historie z wyjazdu Work&Travel, którym chcesz się podzielić?

 

Napisz na hej@cieplikpodrozuje.pl i nagrajmy razem kolejny odcinek podkastu Cieplik Podróżuje!

Wszystkie odcinki Podkastu Cieplik Podróżuje

Cześć! Nazywam się Agata Cieplik i od 2016 roku mieszkam w Stanach Zjednoczonych. Odwiedziłam i opisałam już 19 krajów i 25 stany w USA. Pasjonuję się motocyklami, a w wolnych chwilach pracuję jako programistka! 🙂

Na blogu piszę o swoich podróżach i życiu na emigracji, podrzucam informacje praktyczne i plany zwiedzania. A ponadto nagrywam podkasty z innymi podróżnikami!

Dołącz do newslettera i zostań... Odkrywcą Ameryki!

Ta witryna używa ciasteczek. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności