Współpraca

Zróbmy coś razem!

Cieplik podróżuje to dość młody blog, który jednak z każdym dniem się rozwija i zdobywa nowych czytelników. Tak jak i jego autorzy, Agata i Krzysiek!

Współpraca z blogiem Cieplik podróżuje to możliwość zorganizowania ciekawej akcji za pośrednictwem bloga, kanałów SM (Facebook, Youtube, Google+ czy Instagram). Oferujemy dużo ciekawych pomysłów i równie wiele zaangażowania!

Kto czyta Cieplik podróżuje?

Naszymi odbiorcami są przede wszystkim ludzie w przedziale wiekowym 18-34, jednakże czyta nas też liczne grono osób w wieku 35-44 lat i starszych, z niewielką przewagą kobiet. Średnio, przy jednym wejściu na stronę, Użytkownicy czytają około 3 podstron, na stronie spędzają po kilka minut.

Dużo nowych odwiedzających trafia na bloga za pośrednictwem wyszukiwarek. Niektóre wpisy znajdują się w pierwszych wynikach wyszukiwania. Poniżej przykładowe hasła wyszukiwania wraz z wynikami.

 

 

Nasze tygodniowe zasięgi posta na Facebooku sięgają 3000-5000, a użytkownicy coraz chętniej udzielają się w dyskusjach – zarówno na blogu, na profilu Facebookowym, czy na Google+. Cieplik podrózuje powoli staje się tworem rozpoznawalnym wśród innych blogerów podróżniczych.

Wcześniejsza współpraca i inne publikacje

Poza blogiem, publikujemy też swoje teksty w innych serwisach, takich jak goryiludzie.pl czy blogipodroznicze.pl.

Dużym zainteresowaniem cieszył się tekst „Rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?„, który został polubiony przez ponad 2 tysiące osób, przez wielu komentowany na Facebooku, a ponad 200 osób zdecydowało się go udostępnić!

Za to tekst o technikach jazdy w górach zdobył prawie 7.5 tysiąca czytelników!

Jako blogerzy współpracowaliśmy wcześniej z Agencją, która zajmuje się promowaniem biura podróży ITAKA. W wyniku tej współpracy powstał tekst o ofertach last-minute, który rozpoczął szereg dyskusji w kanałach SM.


Skontaktuj się z nami!

[contact-form-7 id=”3581″ title=”Kontakt”]