po Bostonie

Przewodnik po Bostonie autorstwa Agaty Cieplik

Co znajdziesz w przewodniku?

W tym rozdziale zebrałam dla Ciebie podstawowe informacje o Bostonie – dowiesz się stąd pokrótce o historii miasta, o jego położeniu, czy z czego słynie!

Jaka czeka Cię pogoda? Jakie wydarzenia cykliczne mają miejsce co roku w Bostonie i kiedy najlepiej odwiedzić to miasto, by z nich skorzystać? O tym wszystkim dowiesz się z tego rozdziału przewodnika!

Czy pasuje do Ciebie przydomek „foodie”, czy też po prostu lubisz próbować lokalnych potraw – zebrałam dla Ciebie listę miejsc, które na pewno zadbają o Twoje podniebienie (przetestowałam na sobie!).

Jak się dostać do Bostonu? A jak poruszać się już w samym mieście? Na te i inne pytania odpowiadam w rozdziale o transporcie.

W tym najbardziej obfitym rozdziale opisuję miejsca, które z całego serca Ci polecam. Jestem pewna, że odwiedzając je wszystkie poznasz Boston od jak najlepszej strony! Zebrałam dla Ciebie informacje praktyczne oraz opisałam moje wrażenia z każdego z tych miejsc – mam nadzieję, że ułatwi Ci to planowanie własnej podróży!

Cieplik podróżuje po Bostonie - przewodnik autorstwa Agaty Cieplik
Pomnik Waszyngtona w Boston Garden
Cieplik podróżuje po Bostonie - przewodnik autorstwa Agaty Cieplik

pobierz bezpłatny przewodnik

Przewodnik dostępny jest w 3 formatach:

pdf

Idealny, jeśli zamierzasz korzystać 

z przewodnika na komputerze lub tablecie!

Możesz go też wydrukować i zabrać ze sobą w formie papierowej!

mobi

Format dostosowany specjalnie 

do Twojego Amazon Kindle!

epub

Świetnie sprawdzi się 

na Twoim czytniku ebooków!

Agata Cieplik

Autorka bloga "Cieplik podróżuje",
motocyklistka i programistka.

Od trzech lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Odwiedziła i opisała już 19 krajów i 25 stany w USA. Pasjonuje się motocyklami, a w wolnych chwilach pracuje jako programistka 🙂

Na blogu pisze o swoich podróżach i życiu na emigracji. Dzieli się również swoimi spostrzeżeniami, planami podróży i informacjami praktycznymi.

Ta witryna używa ciasteczek. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. OK! Polityka prywatności