Nasze szlaki

W ciągu kilku ostatnich lat prowadzenia bloga udało mi się zebrać cały szereg materiałów, porad i wpisów. Niektóre z nich powstały w ramach jednej podróży, jedne pojedynczo, inne jako cała seria wpisów. Aby ułatwić ich przeglądanie, zebrałam wszystkie serie razem, uporządkowałam i oto są – Nasze szlaki!

 

Poznaj Warszawę!Motocyklowa podróż przez Grupę WyszehradzkąPrzewodnik po ParyżuZ rowerem przez BałtykNiepełnosprawny w podróży
Syrenka Warszawska: Wiadukt Markiewicza

Syrenka Warszawska: Wiadukt Markiewicza

Poznaj Warszawę!

Cykl wpisów o Warszawie – znajdziesz tutaj opisy i relacje z wizyt w konkretnych muzeach (wraz z informacjami praktycznymi!), a także propozycję trasy śladami … SYRENKI WARSZAWSKIEJ.

To jak? Wpadasz do Warszawy (mojego rodzinnego miasta) i zwiedzasz razem ze mną?

Przejdź do warszawskiej strony mocy!

Honda Shadow w Tatrach

Honda Shadow w Tatrach

Motocyklowa podróż przez państwa Grupy Wyszehradzkiej

Przejechaliśmy wspólnie (ja i Krzysiek) 2.5 tysiąca kilometrów – z Polski, przez Słowację, Czechy aż po Węgry, gdzie odpoczywaliśmy nad Balatonem. To była pierwsza taka motocyklowa wyprawa – na pewno jednak nie ostatnia!

Paryż jest kolorowy, szczególnie nocą!

Przewodnik po Paryżu

Paryż, stolica Francji, miasto miłości, miasto sztuki i przelicznych muzeów. Na stronie znajdziesz przewodniki po wszystkich ważnych miejscach. Możesz też za darmo pobrać nasz kompletny przewodnik po Paryżu! 🙂

Karlskrona - krajobraz

Karlskrona – krajobraz

Z rowerem przez Bałtyk

Szwecja, nasz „zamorski” sąsiad przyciąga tanimi lotami (choć noclegi nie są tam już tak tanie…). Jeśli jednak kręcą Cię dwa koła (i tym razem te pozbawione silnika) i podróż przez morze – wpadnij na tę stronę! Znajdziesz tam pełen plan jednodniowej wycieczki po Karlskronie, wraz z informacjami jak to wszystko zorganizować!

Niepełnosprawność w podróży

Niepełnosprawność w podróży

Niepełnosprawny w podróży

Niepełnosprawność nie musi być wyrokiem. Poprzez SZLAK „Niepełnosprawny w podróży” pokazuję możliwości, motywuję do podróży i zwracam uwagę na to, co warto poprawić, aby turystyka osób niepełnosprawnych nabrała tempa.

Wpadnij na tę stronę i się przekonaj!