W ciągu kilku ostatnich lat prowadzenia bloga udało mi się zebrać cały szereg materiałów, porad i wpisów. Niektóre z nich powstały w ramach jednej podróży, jako cała seria wpisów. Aby ułatwić ich przeglądanie, zebrałam je wszystkie razem, uporządkowałam i oto są – Nasze szlaki!


Syrenka Warszawska: Wiadukt Markiewicza
Syrenka Warszawska: Wiadukt Markiewicza

Poznaj Warszawę!

Cykl wpisów o Warszawie – znajdziesz tutaj opisy i relacje z wizyt w konkretnych muzeach (wraz z informacjami praktycznymi!), a także propozycję trasy śladami … SYRENKI WARSZAWSKIEJ.

To jak? Wpadasz do Warszawy (mojego rodzinnego miasta) i zwiedzasz razem ze mną?

 

Przejdź do warszawskiej strony mocy!

 

 


Honda Shadow w Tatrach
Honda Shadow w Tatrach

Motocyklowa podróż przez państwa Grupy Wyszehradzkiej

Przejechaliśmy wspólnie (ja i Krzysiek) 2.5 tysiąca kilometrów – z Polski, przez Słowację, Czechy aż po Węgry, gdzie odpoczywaliśmy nad Balatonem. To była pierwsza taka motocyklowa wyprawa – na pewno jednak nie ostatnia!

 

(Dla tych, co lubią strony “interaktywne”, na podstronie podróży motocyklowej jest jeżdżący chopper. 🙂 )

 


Paryż jest kolorowy, szczególnie nocą!

Przewodnik po Paryżu

Paryż, stolica Francji, miasto miłości, miasto sztuki i przelicznych muzeów. Na stronie znajdziesz przewodniki po wszystkich ważnych miejscach. Możesz też za darmo pobrać nasz kompletny przewodnik po Paryżu! 🙂

 

 

 


Karlskrona - krajobraz
Karlskrona – krajobraz

Z rowerem przez Bałtyk

Szwecja, nasz “zamorski” sąsiad przyciąga tanimi lotami (choć noclegi nie są tam już tak tanie…). Jeśli jednak kręcą Cię dwa koła (i tym razem te pozbawione silnika) i podróż przez morze – wpadnij na tę stronę! Znajdziesz tam pełen plan jednodniowej wycieczki po Karlskronie, wraz z informacjami jak to wszystko zorganizować!

Znajdziesz mnie też tutaj

Polub profil Cieplik podróżuje na Facebooku! Polub profil Cieplik podróżuje na Instagramie!

Zyskaj dostęp do ekskluzywnych materiałów!

Dołącz do grupy Czytelników, którzy otrzymują ode mnie listy z podróży oraz mają dostęp do ekskluzywnych materiałów do pobrania za darmo i niepublikowanych nigdzie indziej!