Cześć!

Witaj na moim blogu!

Jestem Cieplik i uwielbiam podróżować!

Od dwóch lat mieszkam w Nowym Jorku, pasjonuję się motocyklami, a w wolnych chwilach pracuję jako programistka 🙂

0
Odwiedzonych krajów
1000
km przejechanych w 2018
0
Kraje, w których mieszkałam

Do następnej podróży pozostało...

Dni

@cieplikpodrozuje

ZACZNIJ TUTAJ!

Odkryjmy razem nowe miejsca, poznajmy wspólnie ciekawych ludzi i zaplanujmy kolejną podróż!

Poznaj moje szlaki

Na tej stronie zebrałam dla Ciebie cykle wpisów, takie jak opowieść o mojej podróży motocyklem przez Stany Zjednoczone, czy serię wywiadów o niepełnosprawnych podróżnikach! Zobacz je wszystkie!

Emigracja

Od dwóch lat mieszkam i pracuję w Stanach Zjednoczonych - tutaj znajdziesz wszystkie wpisy związane z emigracją i życiem w USA!

Zobacz, co czytam!

Książki podróżnicze, reportaże, przewodniki - tu znajdziesz recenzje książek (a także kilku filmów!), które czytam, polecam (lub nie) i które być może zabierzesz w swoją następną podróż!

Poradniki

Nie wiesz, jak się za coś zabrać? Sprawdź moją sekcję poradników - od wypożyczania auta za granicą, przez to, jak prowadzić je w górach, aż po planowanie Twojej kolejnej podróży i sprzętu!

Mapa podróży

Odwiedzone miejsca Placeholder
Odwiedzone miejsca

 Dołącz do grupy Czytelników, którzy otrzymują ode mnie listy z podróży i odbierz darmowy przewodnik po Paryżu oraz kalkulator kosztów wyjazdu!

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na otrzymanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach bloga "Cieplik podróżuje"