Zabezpieczone: Do pobrania

Cześć! Witaj na stronie pobierania!

Cieszę się, że dołączasz do grona zapisanych na moją listę mailingową! Rozgość się i pobieraj pliki do woli! Mam nadzieję, że jeśli tylko Ci się spodobają, to szepniesz o nich słówko swoim znajomym! 😉


 

Planujesz wyjazd do Paryża?

Paryż – subiektywny przewodnik

Jeśli szukasz pomysłu na wyjazd, chcesz dowiedzieć się, co warto zobaczyć i ile może Cię to kosztować – to ten ponad siedemdziesięciostronicowy ebook jest dla Ciebie! W książce przeczytasz subiektywne opinie o odwiedzonych przez nas miejscach, a także znajdziesz liczne praktyczne informacje, które pomogą Ci lepiej zaplanować Twoją własną podróż.

Miłej lektury i udanej wycieczki do Paryża!

 

 

 


 

Kalkulator kosztów wyjazdu

Niejednokrotnie zastanawiasz się, ile wydasz w podróży? A może szukać prostego i wygodnego narzędzia, w którym szybko zaplanujesz (bądź podsumujesz) swoje wyjazdowe wydatki?

W takim razie – kalkulator kosztów wyjazdu jest dla Ciebie! To prosty plik Excel (możesz go również zaimportować do innych programów obsługujących arkusze kalkulacyjne), dzięki któremu Twoje podróże staną się łatwiejsze (przynajmniej pod kątem ogarniania finansów)! 🙂

Instrukcja kalkulatora

  • Aby uruchomić kalkulator musisz posiadać program, który pozwala na edycję plików xls. Może to być Microsoft Excel, OpenOffice/LibreOffice Calc, czy nawet Google Sheets.
  • Po uruchomieniu przejdź na zakładkę „Kalkulator” na dole strony.
  • Wypełnij odpowiednie pola (np. podając koszta transportu, czy noclegu). Wybierz walutę, w jakiej podajesz kwoty, na końcu tabelki (z prawej strony) znajduje się również miejsce na podanie aktualnego kursu euro, dolara i funta (obsługiwanych dodatkowych, poza polskim złotym, walut).
  • Podaj liczbę osób biorących udział w wyjeździe.
  • Po uzupełnieniu wszystkich wartości, zobaczysz podsumowanie nad każdą kolumną oraz jedno zbiorcze „Razem” i „na osobę” na górze z prawej strony tabelki.
  • Przejdź do zakładki „Wykres”, aby zobaczyć kołowy wykres przedstawiający procentowy udział poszczególnych kategorii wydatków w kosztach całej podróży.

Ta witryna używa ciasteczek. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności